Toptan Alışveriş

 

Toptan Alışveriş

Kadın moda ve trendlerinde söz sahibi olan markamız So-Sugar; kaliteli malzeme ve işçiliği, yeniliklerin peşinden koşması, kusursuz oturan kalıp tercihleri ve uygun fiyatları ile kısa zamanda Türk kadınların dikkatini çekmeyi başardı. Amacı sadece yurt içinde değil yurtdışında da tanınmak olan markamız 36 ile 50 beden arasındaki kadınlara vücutlarının ve yaşlarının ihtiyacı olan kusursuz tasarımlar sunmaktan gurur duyuyor.

 

Her kadın güzeldir sloganı ile yola çıkan, moda sektörünü belirli tip ve ölçülerdeki kadınlara özgü görmeyen, tüm kadınların güzelliğini açığa çıkarmaya çabalayan bir anlayışla ilk günkü heyecanımızla üretmeye ve çoğalmaya devam ediyoruz. Yaz ayları ve spor kullanım için ürettiğimiz kıyafetlerimizde yumuşaklığı, tutumu ve serinletici özellikleri ile ön plana çıkan modal ağırlıklı kumaşlara yer veriyor, tasarımlarımızda özgünlüğü ve rahatlığı asla geri plana itmiyoruz.

 

Siz de mağazanızda müşterilerinize özgü, kaliteli ve uygun fiyatlı kıyafetler sunmayı arzuluyorsanız toptan sipariş vermek için hemen bizimle iletişime geçebilir, özellikle genç büyük beden alternatiflerimizle birlikte müşterilerinizi mutlu etmenin keyfine varabilirsiniz.

 

Yeni tasarımlarımızla kadınların vazgeçemedikleri markalar arasında yer almak için her geçen gün ürün gamımızı yeniliyor, yeni tasarımlarımızla her zevke hitap etmeye çabalıyor. Siz de yeni çıkan ürünlerimizi kaçırmak istemiyorsanız e-bültenimize abone olabilir, sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz. Bu sayede modanın gerisinde kalmadan toptan sipariş formunu doldurarak hemen mağazanızda bulunmasını arzu ettiğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. 

T:+90 212 540 1050

M:+90 543 580 1008

emre@mmtinfo.com.tr