Büyük Beden Abiye Aksesuar Kullanımı

tarafından admin 19/06/2017 0 Yorum

Aksesuar büyük beden elbise tercihlerinizde güzelliğinize güzellik katacak ayrı bir süstür. Büyük beden abiye tercihlerinizdeki renk, dekolte boyu ya da kıyafeti kullanım alanınız tercih edeceğiniz takı üzerinde etkilidir. Elbisede kırmızı tonlar hakim ise kullanacağınız pırlanta ya da yakutlar ile kıyafetinizi süsleyebilirsiniz. Tabi ki burada bahsettiklerimiz gerçek taşlar olmak zorunda değil. Gerçeğine birebir benzeyen taşları kullanarak etkileyiciliği yakalayabilirsiniz.

Yaptığınız makyajlardaki kontrast uyum genç büyük beden abiye üzerine kullanacağınız takılar için de geçerli olup daha esnek tercihlere sahipsiniz. Beyaz elbise üzerine kırmızı tonlarına sahip pırlanta kullanımınız yanında pırlanta da tercih edebilirsiniz. Tamamen kişisel zevkiniz ile alakalı.

Aksesuar kullanımlarınızda dekolteniz ile takınızın ölçüşmesi en önemli nokta. Boğaz kısmı kapalı elbiselerde kolye kullanımı pek önerilmez. Elbisenizi küpe ile tamamlamanız daha hoş görünüm oluşmasını sağlayacaktır.

Derin dekoltelerinizde “v” şeklinde uzun kolyeler kullanmanız tamamlayıcılık sağlayacaktır.

Takılar sadece küpe ya da kolye ile tabi sınırlı değil. Kolu uzun olmayan genç büyük beden elbise tercihlerinizde bileziklerle de bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Takı seçimlerinde popülerlikten uzak durmanız iyi olacaktır. Herkesin beğenisini kazanan ama sizin beğenmediğiniz, içinize sinmeyen, aşırı gösterişe sahip büyük yüzüklerden, kolyelerden uzak durmanız iyi olacaktır.

Boynunuzun zarifliğini ön plana çıkarın. Taşın rengini seçerken kıyafetinizle olan uyumu detaylı düşünün. Sarı renkle olan kıyafetinize koyu renkte taşlar kullanın. Kırmızı renge sahip abiyenize yeşil ya da yeşil tonlarında bir aksesuar tercih etmeyin. Siyah büyük beden abiye modelleri için zümrüt ya da pırlanta tercihiniz olsun. Yakut kullanmak istiyorsanız kahverengi ya da koyu renkler kullanmanız doğru bir tercih olacaktır.

Abiye büyük beden elbiselerde aksesuar seçimlerinde sıkça yapılan hatalar:

  • Eğer boynunuz biraz kalınsa göze batacak kadar detaylı işlemeye sahip ve gösterişli gerdanlıklar kullanmamalısınız.
  • Geniş yüz hatlarına sahipseniz ve alnınız dar ise geometrik büyük küpeler takmamaya özen gösterin. Büyük küpeler yüzünüzün daha küçük görünmesine sebep olacaktır.
  • Boyunuzun olduğundan daha kısa görünmesini engellemek için gösterişli takılardan uzak durmanız gerekiyor.
  • Kullanacağınız çantada dikkat edeceğiniz nokta küçük ve zarif olacak olması. Büyük çantalar hareket kabiliyetinizde düşüşe sahip olur ve büyük bir çantayı kalabalık alanlarda koyacak yer bulmak konusundaki sıkıntının da ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

Yorum yap