Büyük Beden Kadınlar Çok Daha Güzel Görünecek

tarafından admin 13/05/2017 0 Yorum

Fazla kilolara sahip olmak tüm kadınlar hatta erkekler için de korkulu bir rüyadır. Ancak günlük hayatın koşturmacası içerisinde düzensiz beslenme, spor yapmama, hazır besin tüketimi, hamur işleri ve tatlılara düşkünlük kilo alınmasının en temel sebepleri arasında yer alıyor. Bunların yanında doğum sonrası alınan kiloların verilememesi, hormonal durumlar ve kullanılan bazı ilaçlar da kilo almanın nedenleri arasında. Eğer bu durumdan şikayetçiyseniz daha düzenli beslenerek ve günlük düzenli bir şekilde spor yapılarak siz de fit bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ancak fit görünüm yalnızca kilo vererek olmaz. Daha önceki yazılarımızda Robyn Lawley, Tara Lynn ve Candice Huffine gibi dünyaca ünlü büyük beden elbise ve iç giyim mankenlerinin hayat hikâyelerinden bahsetmiştik. Şüphesiz ki genç büyük beden abiye ve elbise seçimi kadınların çok daha güzel görünmesinde en önemli etkendir. Bu doğrultuda doğru kıyafetleri seçerek ve doğru kombinleri yaparak olduğunuzdan çok daha zayıf görünebilirsiniz. Bu durum daha zarif ve güzel görünmenize de yardımcı olacaktır. Aklınızdaki sıfır beden kadınlar güzeldir algısını yıkın. Çünkü doğru kombinler ile genç büyük beden kadınlar sıfır beden kadınlardan çok daha şık ve güzel görünebilir.

Önceki yıllarda özellikle abiye konusunda çok fazla seçenek yoktu ancak son yıllarda özellikle 2017 abiye modelleri konusunda büyük beden kadınların ihtiyaçları da unutulmadı. Yapılan özel tasarımlar ile her zevke hitap ediyor. Burada renk seçenekleri de oldukça çeşitlendi. Artık yalnızca siyah renkli kıyafetleri seçmek zorunda değilsiniz. Daha açık tondaki renklerle de olduğunuzdan daha zayıf ve zarif görünebilirsiniz. Eğer koyu renk seçim yapacaksanız o zaman farklı renklerdeki takılar ile canlılık katabilirsiniz. Koyu renklerden vazgeçmek istemiyorum diyorsanız açık renkteki uzun bir tunik üzerine koyu renkte yelek seçimi yaparak durumu kurtarabilirsiniz. Bunun yanı sıra seçecek olduğunuz kıyafetlerin dikey çizgili ya da ince yatak çizgili olmasına özen gösterin. Böylelikle çok daha zayıf ve uzun görünebilirsiniz.

Hangi kıyafeti nerede giyerseniz giyin vücudunuzu çok iyi tanıyarak seçin. Böylelikle çok daha güzel bir görünüme kavuşabilirsiniz. Blog bölümündeki büyük beden abiye seçimi konusundaki yazımızı da okumayı unutmayın.

 

 

 

 

Yorum yap