Yaz Aylarında Büyük Beden Abiye Tercihleri

tarafından admin 15/06/2017 0 Yorum

Büyük beden olmanız abiye konusundaki tercihlerinizi olumsuz yönde etkilememeli. Büyük beden abiye alışverişlerinizdeki zorlanmalarınız, kendinize yakışmayacağınıza dair düşünceleri bu yazıyı okuduktan sonra bir kenara bırakmalısınız.

Genç büyük beden abiye seçimlerinizde kullanmanızı önerdiğimiz birkaç tüyo.

Büyük beden abiye modellerinde düşündüğünüzün aksine bel çevrenizdeki fazlalıklarınızı saklamanın yolu çok kolay. Göğüs altından genişleyen modeller tercih edilebilir niteliktedir. Ben hizasında düz ve saran yapısı olmayan modeller sizi rahat hissettirecektir. Eğer ki bu tarz modellerden haz etmiyorsanız ama yine de göbeğinizi gizlemek istiyorsanız bu durumu korse takarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kalçanızda sahip olduğunuz fazlalıklardan belinizi saracak orta plana çıkaracak modelleri tercih ederek orantılayabilir, kum saati görünümüne kavuşabilirsiniz. Eğer beliniz ince yapıya sahip değil ise bu durum sizi üzmesin. Dikkatleri farklı noktalara çekmek işe yarayacaktır. Boynunuzda taşıdığınız şık kolye ya da omuzlarınızı ön plana çıkarıcı omuz tarafı açık büyük beden elbise kullanabilirsiniz. Omuz bölgesinin açık olması size keyif vermiyorsa vatkalı büyük beden modelleri üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Omuz ve göğüsler üzerinde bulunan desenler ve işlemeler güzelliğinize şıklık katacaktır. Bel kısmı ve bacaklarınızda sade görünümü yakalamak hem fazlalıklarınızı kapatacak hem de dikkat çekiciliğini azaltarak sizi kurtaracaktır. Fırfır ve kıvrıma sahip olan modellerden uzak durmanız gerekiyor. Abiye modellerinde tercih ettiğiniz koyu renklerin sizi kapatmaması için ışıklı ve pastel renklere sahip detayların olmasına dikkat etmelisiniz.

Dantel içeren bir abiye giymeyi düşünüyorsanız ya da dekolteli bir model tercihinizse bu ayrıntıları vücudunuzda beğendiğiniz yerlerin ortaya çıkmasını sağlayacak şekilde kullanmalısınız. Bununla beraber rahat etmeyeceğiniz modellerden kendinizi uzak tutun. İçinde kendinizi mutlu hissettiğiniz büyük beden elbise seçimlerinizde görüntünüz de bir o kadar şık olacaktır.

Kıyafetinize verdiğiniz önemi makyajınıza da vermeniz gerekir. Abiyenizle aynı renk olan göz makyajlarından uzak durmanız gerekmektedir. Kıyafetinizle örtüşebilecek cesur göz kalemi ve farlarından faydalanın. Zıt renklerin gücünü keşfedin.

Siz de so-sugar.com dan size en çok yakışacak kıyafeti bulabilir, kapıda ödeme kolaylığıyla anında sahip olabilirsiniz.

Yorum yap