Abiye Sezonu Başlıyor

tarafından admin 01/04/2017 0 Yorum 2017 Modası,

Bahar ayları geldi yavaş yavaş yaz aylarına yaklaşıyoruz. Bu da demek oluyor ki düğün sezonu yani abiye sezonu başlıyor. 2017 abiye modelleri ile düğünlerin en şık kadını olabilirsiniz. Düğün hazırlıkları hem gelin hem de damat için oldukça yorucu olduğu gibi davetliler için de telaşlıdır. Düğün konukları arasındaki en dikkat çekici kişi de hiç şüphesiz ki gelinin kız kardeşidir. Gelin kadar olmasa da herkes onun nasıl göründüğüne dikkat eder. Gelin kız kardeşi için genç büyük beden abiye tavsiyesi almak istiyorsanız, en doğru yerdesiniz.

Öncelikle düğünde kız kardeşi de olsa hiçbir kadın gelin kadar gösterişli olmamalıdır. Kardeşinin düğününde her şeye koşturan kız kardeş genç büyük beden elbise seçimi yaparken uzun modelleri de rahatlıkla tercih edebilir. Lacivert, mor, mürdüm ve bej tonları ağır bir abiye rengidir. Gelini hiç gölgede bırakmayacak sade abiye modelleri onlar için son derece idealdir. Ancak kız kardeş kıyafeti için de havalı olmalıdır. Sırt dekolteli, V yakalı, şifon etekli, dantelli, kayık yakalı uzun abiye modelleri gelinin kız kardeşi için tam olacaktır. Yine de tüm davetliler gibi gelinin kız kardeşi de asla krem ve beyaz renk elbise giymemeli. Krem e beyaz yalnızca geline ait renklerdir. 2017 abiye modelleri modasına uymak isteyen kız kardeşler kısa abiyeleri de tercih edebilir. Düşük omuzlu, çan etekli, straplez kısa elbiseler son derece uygun olacaktır. Açık ve sade elbiseler için açık dalgalı saçlar, daha da şık olan elbiseler için ise şık topuzlar tercih edilebilir.  Gelinin kış kardeşi pastel tonlarında pudra pembesi, su yeşili, duman rengi gibi çeşitli renkler kıyafetlerde tercih edilebilir.

Zarif ve masum görünerek gelin olan kardeşlerini tamamlayabilirler. İlk akla gelen tavsiyeler arasında dantel yer alıyor. Gelinlikteki danteller ile uyumlu olacak dantelli abiyeler güzel bir alternatif olacaktır. Kısa ve midi eteklerde çok uyumlu olacaktır. Bordo, oranj, narçiçeği kırmızısı, altın sarısı, siyah, mor ve lila, fıstık yeşili, yakut, safir ve zümrüt renkleri, pembenin her tonu, mavinin her tonu seçilebilir.

Yorum yap