Antalya – Kemer’deyiz!

tarafından admin 26/07/2017 0 Yorum

Büyük beğeni kazanan kreasyonları ile bütün kadınların sevgilisi olan So- Sugar artık Antalya/ Kemer’de yeni mağazasında da hizmet vermeye başladı. Türkiye’nin dört bir yanına her gün online satış üzerinden büyük beden abiye ve genç büyük beden gibi kategorilerde yüzlerce ürün satışı gerçekleştiren So- Sugar, Antalya ilinin Kemer ilçesinde yeni mağazasına kavuştu. So- Sugar ürettiği estetik kıyafetler ile sektöre yeni bir soluk getirdi. Türkiye ‘nin dört bir yanına satış yapan So- Sugar’ ın öncelikli hedefi gittiği yerlerdeki müşterilerin öncelikli tercihi haline gelebilmek. Özellikle büyük beden abiye elbiseler konusunda sektöre çeşitlilik katan ve yeniliğin öncüsü olan So- Sugar bundan böyle Antalya- Kemer mağazasında da satış yapacak. Antalya – Kemer mağazamızın ilk görüntüleri So- Sugar Facebook sayfasında!

36 bedenden 52 bedene kadar süren geniş beden aralıklarında sektörde kendine has bir yer edinmeyi başaran So- Sugar ‘ın bu zamana kadar çıkarmış olduğu bütün kreasyonlar kullanıcılar tarafından çok beğenildi. Kullandığımız kumaşların kalitesi de ürünlerimizin bu kadar beğenilmesindeki en önemli rol etkenlerinden biri. Bizler So- Sugar ailesi olarak sizi her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturmayı hedefledik. Büyük bedenli kadınların da modaya ayak uydurabileceğini göstermek istedik ve büyük beden kadın elbise konusunda sektörde var olan ürün miktarının azlığını giderdik. Büyük beden abiyeler konusunda sunduğumuz kreasyonlar kullanıcılarımız tarafından çok tercih edildiler.

Antalya Kemer mağazamızda birçok ürünümüz yer alacak. Ayrıca yeni kreasyonumuz ilk olarak oradan satışa sunulacak. Eğer Antalya ‘da ikamet eden bir So- Sugar kullanıcısı iseniz sizleri Kemer’ deki mağazamıza davet ediyor, mutlaka bekliyoruz.

Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayan dostlarımıza çok teşekkür ederiz. Siz değerli müşterilerimizin istek ve arzuları neticesinde çok yakında başka yeni mağazalarımız ile de karşınızda olmayı hedefliyoruz. 

Yorum yap