Büyük Beden Giyimde So Sugar

tarafından admin 03/08/2017 0 Yorum

So Sugar genç büyük beden elbise koleksiyonu yenilenmeye devam ediyor. Yeni sezonda gelecek olan birbirinden çeşitli modelleri ile genç büyük beden konusunda öncü olmaya devam ediyor.

 

Enine çizgili desenlerden çiçekli ve gösterişli detayların yer aldığı birbirinden farklı elbiseler her zevke hitap ediyor. Düz renk modal elbiseler resmi etkinliklerde, ofis yaşantısında ve özel davet gecelerinde kullanım rahatlığı taşıyor. Gösterişli ayrıntıların da yer aldığı büyük beden elbise modelleri hareketli giyinmeyi seven kadınlar için birebir. Siz de farklı tarzlara açık ve estetik görünmeyi seviyorsanız doğru adrestesiniz. Büyük beden giyim modellerinde geniş ürün yelpazesi sayesinde herkes aradığını bulabiliyor.

 

Siz fiziğinizi bildikten sonra her kıyafet üzerinizde güzel durur. Güzel ve yakışanı giymenin en doğru yolu vücudunuzu bilmekten geçer. Kendinize karşı dürüst olmalısınız. Aynanın karşısına geçtiğinizde vücudunuzun hangi bölümlerinde fazlalıklar olduğunu kabul edin. Fazlalık olduğunu düşündüğünüz bölümleri kapatacak ve şık gösterecek kıyafetlere ilgi gösterin.

 

Üst bedeniniz alt bedeninizde büyük olabilir. Bundan rahatsızlık duyuyor da olabilirsiniz. Sadece yapmanız gereken birkaç şey var. Öncelikle üst bedeninizi ince göstermelisin ve alt kısımla orantıyı yakalamalısınız. Derin V yaka üstler tercih edebilirsiniz. Karın bölgenizi uzun gösterecek ürünler tercih etmelisiniz. Kolları dar üstler kesinlikle tercih etmemelisiniz. Karpuz kola sahip büyük beden giyim modellerinden uzak durmalısınız. Yoksa geniş olan omuz kısmınızın daha da geniş görünmesine sebep olursunuz. Koyu renkler tercih ederek göz yanılması oluşturabilirsiniz.

 

Alt bedeni geniş kadınlar ise üst bedeni geniş kadınların yaptıklarının tam tersini yapmaları gerekir. Üst bölümlerinde istedikleri her detayı kullanabilirler. İri kolye ve küpeleri de tercih edebilirler. Bu sayede dikkatler vücudun üst kısmına çekilecektir. Baseni kapatmak için dar bir elbise giyilebilir. Tabi bu dar elbisenin üzerine uzun bir ceket ya da hırka da giyilmelidir. Bu sayede basen bölgesi kapatılır. Bele takılacak ince bir kemer ile de basen bölgesi gizlenebilir.

 

So Sugar’da her bedene ve her zevke uygun elbiseler mevcut. Uygun ödeme koşullarıyla beraber, kredi kartı haricinde kapıda ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. 

Yorum yap