Büyük Bedenli Kadınların Sahip Olması Gereken 8 İpucu

tarafından admin 08/07/2017 0 Yorum

Anansa Sims, Glamour dergisindeki büyük beden modellerin en yeni haberlerinde ve hikayesinde görülen bir model. O süper model Beverly Johnson ve müzik yapımcısı Danny Sims'in kızı.

Anansa Sims 27 Aralık 1978'de New York, Amerika Birleşik Devletleri' nde doğdu. 10 Temmuz 2010' dan beri David Patterson ile evli. Tamı tamına üç çocukları var. Ve şimdi Anansa, 8 bölümlük bir seri olacak olan Beverly's Full House'da yer alacak!

Anansa, diğer tüm büyük beden kadın elbise konusunda yardım etmek için, bu kadınların kendine güvenen ve stil sahibi bir görünüm kazanmaları adına yapmaları gereken 8 adet ipucu paylaştı!

Gerçek boyutunuz olan kıyafetler giyin.

Çok büyük giysiler sizi daha büyük gösterebilir ve özensiz hale getirebilir. Çok küçük giysiler ise sizi rahatsız edici bir pozisyona sokabilir. Unutmayın hanımlar, kimse iç çamaşırlarınızın giydiğiniz dar kıyafetlerin altından belli oluşunu görmek istemiyor.

Canlı bir renk ekleyin!

Siyah harika ama her kıyafete canlı bir renk eklediğinizden de emin olun. Renk sizi neşelendirecek ve adeta diriltecektir.

İç çamaşırlarınızı küçümsemeyin!

İç çamaşırları bükümlü kadınlar için çok önemlidir. Onları asla küçümsemeyin. Büyük beden abiye bir kıyafetin altına giymek için yüksek kaliteli, destekleyici bir sutyene yatırım yapmaktan kaçınmamanız gerekiyor. Ayrıca, daha pürüzsüz bir sutyen, herhangi bir kıyafetin daha iyi görünmesini sağlayacaktır.

İç çamaşırı için "Evet" deyin.

İç çamaşırı için evet deyin hanımlar. Kendinize bayılacaksınız, eşiniz de size bayılacak. Dantel veya saten giyemezsiniz diye bir kaide yok. Her boyutta lingerie denilen gecelikler bulunur ve herkesi seksi gösterir. Seksiliğin bedeni olmaz unutmayın. Bu sebeple bir tişörtle uyumak yerine lingerie giyinmeyi tercih edin.

Aksesuar kıyafeti tamamlar.

Genç büyük beden elbise alışverişi yaptığınızı varsayalım. Bunu ne tamamlayacak peki? Aksesuar, aksesuar, aksesuar! Aksesuarlar bir kıyafeti tamamlar, bu yüzden aksesuarlara harcadığınız miktardan korkmayın. Takı, eşarp, cüzdan ve tabi ki ayakkabılar! Ayakkabılar da kıyafeti tamamlar ve gösterir. Siz de cesur bir görünümde olup kendinize olan güveninizi yerine getirmek istiyorsanız bu yazılanlara kulak vermenizde fayda var.

Yorum yap