Büyük Beden Kıyafet Seçimi

tarafından admin 22/03/2017 0 Yorum 2017 Modası,

Büyük beden abiye tercihleri özellikle modern kadınların ciddi anlamda canını sıkan birçok süreci barındırıyor. Burada en çok dikkat çeken unsur ise kadınların sahip olduğu giyinme değil bunun yerine kilolarını örtme alışkanlığı. Bedeni ile tanışmak doğru kıyafet tercihi için ilke tercih olmalı. Geçmişte örneğin genç büyük beden bulmak konusunda ciddi sıkıntılar yaşayan kadınlar bugün So Sugar gibi markalar sayesinde rahatlığa kavuşmuş durumda. Günlük ve şık kıyafet tercihleri ile kiloları örtünme yerine ciddi kıyafet tercihi imkânları bulunuyor.

Özellikle yaz aylarında basit abiye formunda kıyafetlerin tercih edilmesi önemli. Kadınların daha zarif ve estetik duruşa sahip olmalı için kolsuz formlar ve 2017 modası olan kırmızı tonları tercih edilebilir. İş temposu ve hayat koşuşturması içinde doğru kumaşlardan yapılmış ürünleri tercih etmek önemli.

Plastikten Uzak Durun!

Vücudunuzun nefes almasına engel olacak yüksek plastik katkılardan mutlaka uzak durmalısınız. Anatominize uygun doğru dekolteler ile kilolarınız göze batmayacaktır. Örneğin doğru göğüs dekoltesi ile aşırıya kaçmadan seksi bir görünüme kavuşmak mümkündür. Keskin hatlar, vatkalar yerine kendi doğal kıvrımlarınızı öne çıkaracak elbiseler tercih edilmelidir.

Genç büyük beden kıyafet tercihlerinde tayt ve mini etekler de tercih edilebilir. Burada uzun bir pelerin benzeri aksesuar işinize fazlasıyla yarayacaktır. Fular ve etol gibi aksesuarlar da rahatlıkla kullanılabilir. Renkler arası geçiş yapan elbiselerde, aksesuarların tamamlayıcı olduğunu unutmayın. Şıklık herkes içindir. Saklanmak yerine bedeninizle barışın! Ve size tavsiyem; En kısa sürede So Sugar ile tanışın! Kadının yaşam desteği modeller ile hayatınızı kolaylaştıracak birçok büyük beden abiye modelini de markamızın reyonlarında bulmak mümkündür. 2017 düğün sezonu geliyor. Gecenin en şık kadını olmak elinizde iken, neden saklanasınız? 

Yorum yap