Büyük Beden Abiyede Renk Seçimi

tarafından admin 28/03/2017 0 Yorum 2017 Modası,

Büyük bedene sahip kadınlar için tasarlanmış birbirinden şık ve kaliteli abiyeler ile sıfır beden kadınlara taş çıkartacak bir görüntü elde edebilmek çok kolay. Modacılar bu sezon büyük beden abiye elbiselerde rahatlık ve şıklığı yan yana getirdi. Sezonun desen ve renk trendleri ile hazırlamış oldukları koleksiyonlar pek çok başarılı tasarımları barındırmaktadır. Bu sezon farklı renklerde ve modellerde tasarımlar oluşturan So Sugar ekibi abiye büyün beden konusunda çeşitli alternatifler sunmakta.  Tüm kadınların yapacağı kıyafet seçimlerinde vücut ölçülerine uygun bir şekilde hareket etmeleri gerektiği için verilecek olan kararlar büyük beden giyinen bayanlar için daha da fazla önem arz etmektedir.

Genç büyük beden abiye seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken noktaların en başında, bacakların kalınlığı gelmekle birlikte ince ya da kalın bacak yapısına sahip kadınların uzun etek boylu modeller tercih edilmesi önerilmektedir.

Abiye büyük beden seçimi yapacak olan bayanların kahve, lacivert, siyah gibi sabit renklerden kurtulma vakti geldi. Birbirinden göz alıcı ve canlı alternatifler ile karşınıza çıkacak olan abiye elbiseler büyük beden kadınları son derece mutlu ediyor.

Tasarımlarda bulunan mercan, kırmızı, mor, fuşya, pembe, somon gibi canlı renklerde abiye elbiselerde büyük beden abiye giyen kadınları cesur olma yolunda destekler nitelikte.

So Sugar karın bölgesini kapatmak isteyen kadınlar için göğse oturan, beli saran ve aşağıya doğru bol hale gelen elbiseleri tercih etmenizi önermektedir. Basen bölgesi vücuda göre biraz daha geniş ise basene yapışan modeller yerine düz inen etekli elbiselerin kullanılması şık bir görünüm sergileyebilmek için doğru karar olacaktır. Bu eteklerde tasarlanmış olan abiye elbiselerde özellikle bacaklarına güvenen kadınların mutlaka tercih etmesi gerekli tasarımlar arasında yer aldığı gibi basenleri daha küçük göstermeyi de mümkün kılmaktadır.

Kısa bir kıyafet giymek istemiyorum diyen kadınlara tavsiyemiz ise uzun etekli elbise modellerinde kemerli kısa kollu, belden oturtmalı ya da straplez modellerde tasarlanmış elbiseleri tercih etmeleri iyi olacaktır. Bedenler sınırınız olmasın çok daha güzel ve renkli giyinmek sizin de hakkınız kendinize güvenin. 

Yorum yap