Büyük Beden Bayanların Abiye Seçimi

tarafından admin 29/03/2017 0 Yorum 2017 Modası,

Büyük beden abiye seçiminde de günlük elbise seçiminde de en önemli etken vücudunuzu tanımaktır. Eğer vücudunuzu iyi tanırsanız son derece şık bir görünüm sergileyebilirsiniz. Özellikle abiye seçimi yaparken vücut yapınızı çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Genç büyük beden kadınların bu konuda daha fazla zorlanmakta olduğu kaçınılmaz bir gerçek. Peki, abiye büyük beden seçimi yapacak olan kadınlar bu seçimlerini yaparken nelere dikkat etmelidir?

Öncelikle büyük beden abiye bulmak çok zor, bulsam da hiçbiri bana yakışmıyor gibi düşüncelerden uzaklaşmanız gerekiyor. Çünkü siz vücudunuz iyi tanıdığınızda ve buna uygun bir seçim yaptığınızda sıfır beden bir kadından çok daha güzel görünebilirsiniz.

Orantılı bir kiloya sahip olan, göğüs ya da kalça bölümünde abartılacak kadar bir fazlalığı olmayan kadınlar düz kesimli modelleri tercih ederek çok daha uzun ve ince bir görünüm kazanabilirler. Kıyafet seçiminde diğer önemli etken ise kol ya da bacaklardır. Örneğin, kollarınız kalın ise askılı modeller güzel bir görünüm elde etmenizi zorlaştırabilir. Kısa kollu ya da kapri kol olarak adlandırılan modelleri tercih ederek çok daha şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Göğüsleri büyük olan kadınlar ise v yakalı olan elbiseler ile vücutlarına uygun bir seçim yapabilirler. Göğüs kısmı işlemeli ya da desenli olan ürünlerden kesinlikle uzak durulmalıdır. Bu tarz modeller zaten büyük olan göğüslerinizi olduğundan da daha fazla büyük gösterecektir.

So Sugar’ın abiye büyük beden modelleri, abiye bulmakta ya da kendi zevkine uygun bir model bulmakta zorlanan kadınları mutlu edebilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Siz de lacivert, siyah, kahverengi gibi düz renklerdeki sade elbiselerden sıkılmadınız mı? So Sugar’ın cıvıl cıvıl renkli elbise modelleri ile hayatınıza renk katın. Saks mavisi, somon, pembe, fuşya, mor ve kırmızı gibi renkleri seçerek hem hayatınıza renk katın hem de kendinizi çok daha hissedin. Genç büyük beden bayanlar güzel görünmek en doğal hakkınız doğru seçimler yaparak çok daha güzel görünebilirsiniz. Hayatınıza biraz daha şıklık, güzellik, renk ve mutluluk katın.

Yorum yap