Büyük Bedenin Bitmeyen Trendleri

tarafından admin 26/09/2016 0 Yorum Yaşam Gurusu,

Dünya dönüyor. Her şey değişiyor, gelişiyor ama bazı şeyler baki kalıyor. Örneğin kadın moda sektöründeki klasikler. Onlardan biri de büyük beden elbise modelleri ve bitmeyen trendleri. SO Sugar olarak her beden türüne önem veriyor, vazgeçilmezlerinizi unutmuyoruz. Bu sebepten her yılın modası, geçmeyen trendleri hizmetinize sunuyor birlikteliğimizin devamını umuyoruz. Biliyoruzki büyük beden giyim konusunda en önemli konu rahatlık. Bu yüzden yalnızca görünümün güzelliğine aldanmadan ama görselliği de hiçbir zaman göz ardı etmeden rahat kıyafetler üretmeyi amaçlıyoruz. Kullandığımız kumaş türleri ve size özel kesimlerle sağlıklı ve rahat ürünlerin garantisini sağladıktan sonra trend arayışına geçiyoruz. Ve karşımıza eskimeyen ve süresi bitmeyen trendler çıkıyor.

 

Nedir o trendler? Öncelikle koyu renkler ve bol kesimler kuşkusuz büyük beden kıyafetler konusunda ilk akla gelen kriterler. Bunun yanında dökümlü ve salaş elbiseler, asimetrik kesimler, belden kemerli modeller, yüksek bel pantolonlar yine en şık elbiseler konusunda göz dolduruyor. Büyük beden kıyafet konusunda seçim yaparken vücudunuzu tanımanız çok önemli. Unutmayın siz neyi saklı tutmak ve neyi sunmak isterseniz vereceğiniz küçük kararlarla bunu kimseye farkettirmeden başarılı bir şekilde yapabilirsiniz. Bir kadını en iyi kendisi tanır ve en iyi görünümüne de yine kendisi karar verebilir. Modanın yakın takipçisi olmanın beden ölçülerinizle alakası yoktur hatta kendi bedeninizi tanıyıp ona uygun seçimler yaptığınızda güzel görünmek için bir adım daha önde olabilirsiniz.  

Neresi için ne tercih etmeli?

Kıyafet seçiminizde bulunduğunuz ortama uygun olmanız çok önemli. Ciddi bir davete günlük bir elbiseyle katılamayacağınız gibi oldukça şık bir abiyeyi de günlük elbise olarak kullanamazsınız. Dolayısıyla öncelikle gideceğiniz ortama göre seçim yapmanız gerekir. Tarzınızı belirlediğinizde büyük beden giyimin en özel kombinlerini üzerinizde görmeye başlayabilirsiniz. Klasik olanın güzelliğini yaşayın. Ve ne kadar yeniliklere açık olursanız olun her zaman sizi kurtaracak olan rahat ve tanıdık parçanızı aklınızda bulundurun. Yeni trendler gelip geçebilir. Size ve bedeninize uygun o bitmeyen trendiniz hep yanınızdadır. Kendinizi tanıyın. Kıyafet seçiminizde rahatlayın. 

Yorum yap