Büyük Beden Giyim Sütyen Seçimleri

tarafından admin 30/06/2017 0 Yorum

 

Basen Sorunu Olan Kadınlar İçin Sütyen Seçimi

Kalça ve basen bölgesi geniş ve göğüs bölümü küçük olan kadınlarda, dışarıdan bakıldığı zaman vücutta bir orantısızlık görünür. Özellikle büyük beden elbise tipi tek parça kıyafetlerde, üst kısımda bolluk meydana gelirken alt tarafta elbise ciddi şekilde vücudu sarar. Bu orantısızlığı ortadan kaldırmak için silikonlu sütyen modellerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle büyük beden abiye giyimlerinizde göğüslerinizi daha büyük görünmesini sağlayarak vücudunuzun üst ve alt kısmında muhteşem uyumu yakalayabilir ve orantılı görünüme kavuşabilirsiniz. Bunun yanında büstiyer ile karın bölgenizde sıkılaştırma yaratarak kum saati görünüm elde edebilirsiniz.

Göbek ve Bel Bölgesi Geniş Olan Kadınlar İçin Sütyen Seçimi

Göbek ve bel bölgesi geniş olan kadınların büyük kısmında göğüslerinin büyük olduğu da görülür. Sizin de göğüsleriniz büyük ise minimizer etkiye sahip sütyenleri kullanabilirsiniz. Bu sayede göğüslerinizi en az 1 beden daha küçük gösterebilirsiniz. Ayrıca bunun yanında daha dik ve daha biçimli bir görünüme kavuşturacağı için, vücudunuzun genelinin de daha ince görünmesini sağlar. Genç büyük beden elbise içerisinde fit bir görünüme kavuşarak dikkat çekiciliğinizi artar ve tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlar.

Eğer ki göğüslerinizin yapısı küçük ise, push-up sütyen modellerini kullanmanız yararlı ve yeterli olacaktır. Silikonlu sütyenler kullanarak göğüslerinizi daha büyük göstermeye çalışırsanız vücudunuzun daha iri görünmesine sebep olursunuz. Bundan dolayı push-up özelliği taşıyan sütyenlerden yararlanarak sadece göğüsleriniz iri görünür ve kalkık bir görünüme kavuşur. Dikkatleri göğsünüze çekerek göbek çevresine olan bakışlardan kurtulabilirsiniz.

Büyük Beden Kadınların Sütyen Seçimi

Vücudunuzun sahip olduğu yapı genel olarak iri olduğu için göğüslerinizin büyük görünmesi size avantaj değil dezavantaj sağlar. Genç büyük beden abiye giyimlerinizde tercih ettiğiniz kıyafet parlak renkli ve büyük desenli değil ise bir nevi fit görünümü elde edip, hoşunuza gitmeyen yerleri kapatabiliyor olabilirsiniz. Fakat pullu ve renkli seçimlerinizde iç giyime özen göstermeniz gerekmektedir. Sosugar’dan beğendiğiniz parlak, göz alıcı ve açık tonlardaki kıyafetlerde vücut yapınıza göre iç çamaşırı tercihi yapmanız önemli bir nokta haline geliyor. Göğüsleriniz gerçekten büyükse minimizer sütyenleri, küçük ise push-up modellerinden vazgeçmemelisiniz. Göğüslerinizi sardığından emin olun.


 

 

Yorum yap