Büyük Beden Kadınlara Stil Önerileri

tarafından admin 07/04/2017 0 Yorum 2017 Modası,

Büyük Beden Kadınlara Stil Önerileri

Genç büyük beden elbise, abiye, t-shirt, jean seçimi son derece önemlidir. Kilolu olan kadınları daha ince göstermeyi sağlayacak kıyafetler konusunda pek çok ipucu vardır. Günlük hayatınızda ya da özel günlerinizde kendinizi çok daha şık ve iyi bir şekilde görmek için alışık olduğunuz kıyafet seçimlerinden vazgeçmek gerekebilir. Böylelikle hem gardırobunuzdaki kıyafetler ile hem de bedeninizle barışık olabilirsiniz. 2017 abiye modelleri, elbiseler, t-shirt modellerini dikkate alarak seçim yapmanız çok daha şık görünmenize olanak tanıyacaktır. Ancak bu şıklık modalarını bırakarak kendi tarzınızı oluşturmalısınız. Sıkıcı ve tek düze kıyafetlerden kurtulun.

Siyah renklere bürünmenize gerek yok;

Siyah ince gösteren bir renk olarak bilinmektedir. Ancak bunu düşünerek gardırobunuzu siyah kıyafetler ile doldurmayın. Daha değişik tarzlar yapabilmenize olanak tanıyacak olan lacivert, çikolata kahvesi ve diğer çeşitli renkleri de tercih edebilirsiniz. Eğer üstünüze renkli bir bluz tercih ederseniz altınıza koyu renk tercih edebilirsiniz. Genç büyük beden abiye ve elbise seçimi yaparken renkli kıyafetleri seçmekten kaçınmayın.

Bol kıyafetlerden uzak durmalısınız;

Bol kıyafetlerin kiloları gizlediği düşünülmektedir. Ancak bol olan kıyafetler vücudun en kilolu olan yerine tam olarak oturduğu için o bölgeyi çok daha geniş bir şekilde gösterebilir. Bu nedenle genç büyük beden elbise seçimi yaparken bol elbiselerden uzak durmalısınız. Bunun yerine kalem etek ya da tunik giyebilirsiniz.

Çizgili kıyafetler her zaman kilolu göstermez;

Enine çizgili kıyafetler çok daha geniş gösteriyor diye düşünülmektedir ancak bu her desen için geçerli değildir. Çizgili parçalarda ince çizgili desenler tercih edilebilir. Ancak büyük enine çizgilerden uzak durulmalı. İnce çizgili desenlerde koyu renk tercihi daha ince görünmeyi sağlayacaktır. Çizgili kıyafetlerin düz renkler ile kombinlenmesi daha iyi olacaktır.

Desenler daha kilolu gösterir mi;

Desenli kıyafetler genellikle kilolu olan kadınları daha geniş gösterir. Ancak desenli kıyafetlerin tamamı bu şekilde görünmeye sebep olmaz. Elbette ki karmaşık çok canlı desenlerden uzak durmakta fayda vardır. Ama çizgili parçalar gibi desenli kıyafetlerde de küçük desenli ve düz renkli olan parçaları tercih edebilirsiniz.

 

 

Yorum yap