Daha Zayıf Görünmek İçin Küçük Hileler

tarafından admin 17/07/2017 0 Yorum

Yanlış seçimleriniz ile kilonuza kilo katmamayı tercih edin. Makyaj ve büyük beden giyim hileleri ile olduğunuzdan daha zayıf görünmek sizin elinizde. Uzun zamandır belki de yıllardır kurtulmaya çalıştığınız kilolarınız olabilir. Kilo sahibi olmak sağlıksız bir insan olduğunuz anlamına da gelmez. Fakat sevdiğiniz kıyafetleri giydikten sonra aynada kendiniz mutsuz hissetmeye başladıysanız bir şeyleri değiştirmenin zamanı geldi. Bu değişimler hızlı bir şekilde olamayacağı için minik hileler ile günü kurtarıyoruz. Hem kıyafette hem de vücut üzerinde kullanacağınız hileler için buyurun.

İlk adım olarak kıyafette kullanmanız gereken renkler ve desenlere bakalım. Bir şeylerin olmasını gerçekten siz istediğiniz için yapın. Başkaları için zayıf görünmeye ya da şık durmaya çalışmayın. Kimse yargılama hakkına sahip değildir bunu da unutmayın. Genç büyük beden kıyafet seçimlerinizde ya da normal kıyafetlerinizde koyu rengi tercih edin. Renk uyumunu yakaladığınız tasarımlar üzerinden gidin. Tek bir renge sahip kıyafetler giyerseniz daha ince görünürsünüz. Koyu renkleri vücudunuzun alt kısmına giyerek daha ince görünmeyi yakalayabilirsiniz.

Büyük desenlere sahip kıyafetlerden özellikle genç büyük beden elbise modellerinden uzak durun. Küçük şekilleri tercih etmeniz ince görünmenizi sağlayacaktır. Boyuna çizgileri tercih edin ve geometrik şekillerin bulunduğu desenlerden uzak durun.

Bacaklarınızda kalınlığa sahip iseniz uzun ya da dizde biten etekleri tercih edin. Mini etek tercihleriniz bacağınızdaki kalın yapıyı ortaya çıkarır. Pantolon tercihlerinizde kapri ve cepli modelleri tercih edin. Cepsiz modeller kalçanızı daha büyük gösterir.

Büyük beden elbise giydiğiniz zaman özellikle yaz ve bahar aylarında teninizdeki bronzluk zayıf bir görünüm oluşturur. Bacaklarınıza süreceğiniz vücut yağı bacağınızın daha ince ve uzun görünmesini sağlar. Parmaklarınızdaki tombulluğu kapatman için oje sürümlerinizde tırnak kenarlarını boş bırakarak uzun ellere sahip olabilirsiniz.

Makyaj yapımlarınızda elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarın. Kemik altlarına koyu renk allık sürerek bu durumu halledebilirsiniz. Gözünüzün üst kapağının dış tarafına siyah kalem çekin. Bu sayede gözlerinizin büyük görünmesini sağlayın ve maskara uygulamayı unutmayın. İri bir yüz yapınız varsa kaşlarınızı kalın kullanarak daha ince bir yüze sahip olabilirsiniz.

Yorum yap