Doğru Kıyafet Seçimi - Vücut Yapısının Önemi

tarafından admin 28/12/2017 0 Yorum

 

Kadın giyiminde en ehemmiyetli noktalardan birisi vücut yapısıdır. Ancak her vücut yapısına göre şık olmanın yolları mevcuttur. Bu yollar vücut türlerine göre değişebileceği gibi boy ve kilo oranına göre de değişebilir. Fazla kilosu olan kadınların her dilediklerini giyemeyecekleri düşünülür ancak bu bir yanılgıdır. Şık olmaya mani olan fazla kilolar değil yapılan yanlış tercihlerdir. Kilosu ne olursa olsun her kadın şıklığı ve zarafeti yakalayabilir. Bunun için doğru parçalar seçenek etmesi yeterlidir. Üstelik sadece günlük ve spor kıyafetlerde değil, en özel günler için hazırlanan abiyelerde de bu geçerlidir. Günlük kıyafetlerde seçenek edilmesi şart olan kombinler faklıdır, gece giysileri tercihleri faklıdır. Büyük beden kadın giyim ile ilgili uzmanlaşan markalar bu tercihleri göz önünde bulundurarak size en uygun tuvalet modellerini sunar. Üstelik hiçbir hududu olmadan başka bir deyişle normal giyim abiyelerde görebileceğiniz ayrıntıları ve modelleri büyük beden abiye kıyafetlerde de bulabilirsiniz.

Fazla kilosu olan kadınların abiye tercihlerinin hudutlu olacağı düşünülür hem de daha da ilerisi abiye büyük beden olmaz yargısına varılabilir ancak bu bir yanılgıdır. Yeteri kadar araştırıldığında büyük beden konusunda uzman markaların oldukça şık ve zarafet taşıyan kıyafetlerine erişilebilir ve en özel günlerde şıklığın temsilcisi olunabilir.

Dokuma metodu çok sık olmadığı için soluk alabilen bir yüzeyi vardır. Bu da terleme gibi bayan giysi modellerinin en büyük meselenizi çözmeye yardımcı olur. Nemi içine hapsedebilir veyahut buhar geçişi sağlayabilir. Böylelikle vücuttan atılan sıvı elbise yoluyla dışarı atılmış olur. Sizde rastgele bir ıslaklığa veyahut kokuya kapı aralamaz. Hijyeniktir ve deterjanla yıkanmaya karşı dayanıklıdır. Yumuşak yapısıyla bedeninize güzelce oturur. Hem kullanımı hem görünümü yumuşak ve rahattır. İç göstermez.

Yorum yap