Düğünde Ne Giyeceğim Diyenlere

tarafından admin 02/11/2017 0 Yorum

Tanıdık eş arkadaş akraba düğünlerinde ne giysem diye düşünenler için So Sugar her vakit burada. Büyük beden abiye giysi modelleri arasından seçim yapmak için so-sugar.com üzerinden modelleri incelemek ve sipariş vermek yeterli. Sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecek ve tarzınızı yansıtacak bir hayli model alınmak için bekliyor. Vücut yapınıza uygun ucuz büyük beden elbise arıyorsanız uygun ücret ve kaliteli kumaş garantisi ile So Sugar size bir tık kadar yakında.

 

Bununla beraber unutulmamalı ki bir gösterişli bir kadını tek başına şık yapmak için asla yeterli olmaz. Gösterişli giysi modelleri arasından beğendiğiniz kıyafeti doğru kombinlemek sizi bulunduğunuz ortamdaki diğer herkesten bir adım öne çıkaracaktır. Kıyafetiniz ne kadar uyumluysa siz de etrafınıza o ölçüde uyum sağlarsınız demektir. Yaz günü canlı kıpır kıpır renkler seçenek edip ona uygun bir makyaj, çanta, takı ve ayakkabı ile bir bütün oluşturmak sizin elinizde. Şayet doğru kombinleme ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa blog bölümümüzde yapacağınız ufak bir araştırma ile doğru kombin yapmak ile ilgili ipuçları bulabilirsiniz.

 

Yanlış seçimleriniz ile kilonuza kilo katmamayı seçenek edin. Bu değişimler hızlı bir şekilde olamayacağı için minik hileler ile günü kurtarıyoruz. Hem kıyafette hem de vücut üzerinde kullanacağınız hileler için emredin.

 

İlk adım olarak kıyafette kullanmanız şart olan renkler ve desenlere bakalım. Bir şeylerin olmasını harbiden siz istediğiniz için yapın. Kimse size sahip değildir bunu da unutmayın. Gözünüzün üst kapağının dış tarafına siyah kalem çekin. Bu sayede gözlerinizin büyük görünmesini sağlayın 

Yorum yap