Genç Büyük Beden Güzel Candice Huffine

tarafından admin 17/04/2017 0 Yorum 2017 Modası,

George Washington’da doğan Candice Huffine modelliğe henüz lise yıllarındayken parttime olarak başladı. Daha sonra ise New York’a taşınarak bunu fulltime bir kariyer haline dönüştürmeyi hedefledi. İlk kontratını 2000 yılında imzalayan genç büyük beden manken sonrasında pek çok reklamda ve dergide yer aldı. Kariyerinin en önemli anlarından biri diğer ünlü genç büyük beden mankenlerden olan Robyn Lawley ve Tara Lynn ile birlikte Vogue İtalya dergisinin kapağına çıkmasıydı. Dergi ve reklamlar haricinde pek çok moda şovunda genç büyük beden elbise, iç çamaşırı ve daha pek çok farklı kıyafet ile podyumlarda boy gösterdi.

Kiloların kadınların kabusu olduğu algısını yıkarak tüm dünyanın güzellik anlayışını değiştiren Candice Huffine için onlar yağ değil, yalnızca muhteşem kıvrımlar. Hayatını kilosu sayesinde kazanan Huffine şişman denilmesine çok kızıyor. Kendisi şuan 32 yaşında 1,78 boyu var ve 44 beden giyiyor. Ünlü manken kilonun onun için hiçbir önemi olmadığını belirtiyor. 11 yaşındayken 36 beden olduğu ve her zaman yapılı bir insan olduğunu söylüyor. Ayrıca bu durumdan çok da memnun. Kendirini balık etki, kilolu ya da şişman olarak tanımlamayan manken kıvrımlı olduğu belirtiyor ve insanların vücutları ile barışık olmaları gerektiğini söylüyor. Diğer insanların söylediklerine kulak asılmaması gerektiğini ve şişman kelimesinin kesinlikle yasaklanması gerektiğini düşünüyor.

Genç büyük beden elbise defilelerinin aranan mankeni olan Huffine kiloları ile nasıl barıştığını da anlatıyor. Kendisini bildi bileli hep kilolu olduğunu, vücudunun çok fazla gelişmediği dönemlerde bile üst bölgesinin daha yapılı olduğunu belirtiyor. Bu nedenle kilolarına alışık olduğu ve kendi bedeni ile barışık olduğunu söylüyor.

Huffine tüm kadınların vücutları ile barışık olması gerektiğini ve çevrelerindeki insanların söylediklerini dinlememeleri gerektiğini belirtiyor. Mutlu olmanın en güzel yolunun kendisini tanımak ve kabul etmek olduğunu da ekliyor.

Eğer büyük beden abiye, elbise ya da kıyafet seçerken siz de kendine kızanlardansanız artık vazgeçin. Vücudunuzla barışık ve kıvrımlarınız ile mutlu olun.

Yorum yap