Kadınlar Neden Daha Zayıf Görünmek İstiyor?

tarafından admin 23/06/2017 0 Yorum

Kıvrımlarınız seksi olabilir, ancak onlarla iyi görünmenizi de sağlamanız gerekiyor. Bu, sizi hantal görünen ve daha çok darbelerinizi yumuşatmaya odaklanan bir şeyden kaçınmak anlamına gelir. Onları gizlemek zorunda değilsiniz, ancak elinizden gelenin en iyisini bulmak istiyorsanız, orantılarınızın dengeli olduğundan ve doğru yerden kıvrımınız olduğundan emin olmalısınız. Büyük beden elbise satın alınırken kadınların temel odağı, gözü yan yana değil de yukarı ve aşağı hareket ettiren düzeltici bir siluet oluşturmaktır.

Bunun için vücut kasanıza hangi ayrıntıları koyduğunuza ve kıyafetinizin renklerini nasıl birleştirdiğinize dikkat etmeniz gerekir. Küçük bedenli kadınlara kıyasla çalışmanız için daha fazla alana sahipsiniz ve daha büyük ayrıntıları işleyebilirsiniz, ancak vücut boyutunuza göre ölçeklendirilmiş ayrıntıları seçmeniz son derece önemlidir. Çünkü örneğin narin bir kolye koyarsanız, büyük oranlara vurgu yaparsınız. Öte yandan, vücut ölçeğini tamamlayan daha dolgun bir görünüm oluşturmak istiyorsanız genç büyük beden için stratejik olarak birkaç ilave kolye katmanı koyabilirsiniz.

Esas olarak, büyük beden giyim hakkında 3 adet altın stratejiyi temel almanızı öneririm:

  • Uygun uyum sağlayın. Vücudunuzu katmanlar ve büyük boy kıyafetlerle gizlemenin ne kadar cazip olduğunu biliyorum, ancak böyle bir tercih sizi sadece daha büyük gösterecek. Mükemmel uyum, hiçbir şeyin topaklı görünmemesini sağlar. Giyindiğiniz kıyafetin topak topak görünmesi gerçekten tüyler ürpertici.

Sutyeniniz özellikle önemlidir. Göğüslerinizi tutmak ve siluetinizde sadece dikkati dağıtacak düzensizliği ortadan kaldırmak için doğru beden ölçünüzde sutyen takmanız gerekir.

  • Vücut skalasını sağa alın. Sağ tarafa uygulanan baskı ve kullandığınız aksesuarların boyutu karşılaştırıldığında daha büyük görünmemeniz gerekir.
  • Gözün yukarı ve aşağı gitmesini sağlamak için baskılar, şekiller ve ayrıntılarla stratejik olarak çalışın. Dikey ayrıntılar en iyi arkadaşınızdır.

Sevgili kadınlar; büyük beden abiye alışverişi yapmadan önce yapmanız gereken ilk şey, vücut figürünün konturlarına ve oranlarına yakından bakmaktır.

Abiye büyük beden tek başına bir kategori değildir. Hem uzun hem de kısa tam figür kadınlar vardır ve her biri ve bir tanesinde en iyi görünmek için farklı stil ve kıyafet stratejileri seti gerektiren farklı bir vücut şekli vardır. Örneğin, aynı zamanda artı boyutu olan kız arkadaşınız omuzlardan daha geniş kalçalara sahipken, kalçalarınıza kıyasla daha geniş omuzlara sahip olabilirsiniz.

Yorum yap