Kayınvalideler İçin Abiye Seçimi

tarafından admin 30/03/2017 0 Yorum 2017 Modası,

Hayattaki en önemli varlığımız olan annelerimiz için ne yapsak az kalır. Hayatımıza eşlerimiz ile beraber giren ikinci annemiz kayınvalidemiz de aynı şekilde. Onlar için güzel şeyler yapmak ise So Sugar’ın temel hedefi. Anneler günü ve düğün sezonu yaklaşıyor. Bizde annelerimiz için en güzel büyük beden abiye modellerini sizler için belirledik.

Anneler ve kayınvalidelerimizin en çok tercih ettiği renkler arasında kahverengi, mürdüm, yeşil, bordo, lacivert ve siyah yer alıyor. Kayınvalideler için abiye büyük beden modelleri dendiğinde, akla ilk gelen kendisinden desenli abiyeler, payet ya da taş işlemeler, dantel kumaşlardır. 2017 yılı trendleri arasında anneler ve kayınvalideler için pek çok büyük beden abiye modeli yer alıyor.

Her zaman olduğu gibi abiye büyük beden seçiminde de stil yansıtabilmenin en güzel yolu, vücut tipine en uygun modeli seçmektir. Basen ve karın gibi vücuttaki fazlalıkları gizleyebilmek için en doğru elbise modelini bulmak biraz zor gibi görünse de artık sizin için zor olmaktan çıkacak. 2017’nin trend abiye modelleri;

Kolsuz ya da yarım kollu abiye modelleri; Kilolarından şikayetçi olan dünya güzeli annelerimiz için bol kıyafetlerin yerine daha motifli ve dökümlü tasarımları tercih etmek en güzel seçenek olacaktır. Bu tarz abiye tercih edecek olan annelerimiz için bir ipucu daha vermek gerekirse dökümlü olan abiyelerde pastel ya da koyu renkleri tercih etmek daha iyi olacaktır. Böylelikle çok daha zarif ve şık görünebilirsiniz.

Uzun kollu abiye modelleri; Kollarınız size kalın geliyor ve durum size rahatsızlık veriyorsa dantel ya da tül detaylı bileğe doğru genişleyen ya da uzun kollu abiye elbiseler tercih edilebilir. Böylelikle kollar gizlenebilir ve olduğundan daha uzun ve ince gösterilebilir.

Kısa abiye modelleri; eğer bel bölgesi kalın bulunuyor ise bu bölgeyi olduğundan uzun gösterebilmek ve dikkatleri bu bölgeden uzaklaştırabilmek için yapılması gereken en önemli şey kısa abiye modellerini tercih etmektir.

Genç büyük beden ya da annelerimiz için en büyük elbise modelleri So Sugar’da. So Sugar ile siz de tarzınızı yansıtın.

Yorum yap