Merhaba Trendyol, Biz Geldik!

tarafından admin 13/09/2017 0 Yorum

Merhaba Trendyol, Biz Geldik!

Kadının yaşam desteği So Sugar markası olarak Trendyol ile iş birliği sağladık. Artık Trendyol bünyesinde bir online mağazamız var. Trendyol’un ayrıcalıklarından vazgeçemeyen müşterilerimiz için biz de Trendyol’ a geldik. Arama bölümüne So Sugar yazarak kreasyonumuzdan en gözde parçalara Trendyol bünyesinde de ulaşıp kolaylıkla satın alabilirsiniz. Trendyol’a özel çok çeşitli kampanyalar planladık. Her hafta yeni bir indirim ya da kampanya haberi ile Trendyol ana sayfasında reklamımızı görebilir ve kolaylıkla bütün ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Sizlerin de çok iyi bildiği gibi So Sugar büyük beden kıyafet konusunda birbirinden şık ve rahat modellere sahip ürünler üretmeye devam ediyor. Yurt genelinde anlaşma sağladığımız birçok butik mağazada her gün sizlere yüzlerce kıyafet ulaştırıyoruz. Fakat butik mağazalar kendi bulundukları civarın yerel halkına hitap ederler. Biz ise tüm Türkiye’ye ulaşabilmenin peşindeyiz. Bunun da yolu internetten geçiyor. İnternet bizlere tüm dünyaya ulaşabilme ve hitap etme olanağı sunuyor. Günümüzde artık e-alışveriş gitgide yaygınlaşmaya başladı. Bundan birkaç yıl sonrasında satış sıralamasında e-alışveriş hiç şüphesiz zirveye oturacak. Biz de internet ve Trendyol sayesinde mağazamızı iş birliği içinde olduğumuz butik mağazalara lokasyon olarak uzakta kalan müşterilerimizin ayağına getirmiş olduk.

Trendyol internet aleminin e-kıyafet satışı konusunda en köklü kuruluşlarından biri. Bütün kadınların Trendyol’ a daha önce girmişliği, büyük beden elbise ya da genç büyük beden gibi kıyafet alışverişleri yapmışlığı vardır. Biz de yıllardan beri sektörün hâkimi olan bu güçlü firmanın bünyesi altında online mağazamızı açtık ve siz değerli müşterilerin beğenisine sunduk. Trendyol’da görüşmek üzere!

Yorum yap