Puantiyelere Merhaba Deme Zamanı

tarafından admin 23/06/2017 0 Yorum

Kilolu kadınların en çok korktuğu giysilerin başında enine çizgili kıyafetler ve puantiyeli abiye kadın elbise ve büyük beden giyim ürünleri geliyor. Oysaki korkacak hiçbir şey yok. Yaz aylarının şu güzel günlerinde düz siyah renklerden kurtulma vakti geldi hanımlar!

Kilo aldıktan sonra puantiyeli giysilerle aranıza soğuk mesafeler girmiş olabilir; ancak bu sefer daha fazla arayı açmamak gerektiğine karar verin mesela. Bilemiyorum, belki de artık kendinizle daha barışık olma zamanınız gelmiş olabilir.

Mesela ben de genç büyük beden abiye ararken yaptığım bir alışverişte aldığım puantiyeli bluz her ne kadar oldukça sade gibi görünse de aslında kendisinden beklenmeyecek kadar derin bir sırt dekoltesine sahip. Siz de So-Sugar.com online alışveriş sitesinden büyük beden elbise giyim alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Rahatlık benim için en önemli şey olabilir bir kıyafet alırken. Eğer sizin de önceliğiniz rahatlık ise ortak noktamız var demektir. Giyimde en önem verdiğim diğer şeyler ise sırasıyla içime sinen bir model bulmak ve siyah olması. Ama artık siyahtan kurtulup yazın cıvıl cıvıl ve capcanlı renkleriyle giyinme zamanının geldiğine inanıyorum.

Canlı renkler sadece görünümünüzü canlandırmaz, aynı zamanda kullanıldıkları bölgeye dikkat çekebilme özelliği de vardır. Mesela yakanıza dikkat çekmek istiyorsanız canlı renklerde bir kolye takmak doğru bir seçim olabilir. Bu sayede kontrol sizin elinizde olur ve dikkatleri kusurlarınızdan uzaklaştırmak için başka bir bölgeye çekmiş olabilirsiniz. Kısacası renkleri doğru kullanmak sizin için oldukça büyük bir önem taşıyor.

Üstünüze tam uyan kıyafetler giymek önemlidir. Bazen balık etli kadınlar kendileri için çok dar olan yaygın bir şekilde bulunabilen standart bedendeki kıyafetlere sıkışmaya çalışırlar. Bu, onların biraz tıklım tıklım görünmesine sebep olabilir. Diğer yandan, bazı büyük beden ölçüsündeki kadınlar vücut yapılarındaki kusurlarını saklamak için kendilerine çok büyük olan kıyafetler giyiyorlar. Ancak bilmedikleri şey şu: Ne dar ne de çok geniş kıyafetler bir kişiyi iyi gösterir.

V yaka, özellikle X’one ve üzerindeki bedenli kadınlarda muhteşem görünür. Eğer hoşunuza gidiyorsa, nispeten daha derin yakalar da giyebilirsiniz. V yakalar görünüşünüzü uzatır. Ayrıca, uzun daha ince bir şekilde yanılsama yaratarak gözü indirir. Birçok X’one X’two X’three beden tasarımcısı, dış giyimde görünüşü uzatmak için derin V yaka giyinmeyi önerir.

Yorum yap