x'one

So-Sugar; kadın giyim markaları arasından her yaşta, her beden tipinde ve her beden ölçüsündeki kadının modayı takip edebilmesi, güzelliğini açığa çıkarabilmesi için yapmış olduğu tasarımlarla sıyrılıyor. Kadın moda ve trendlerini belirli tipteki kadınların özerkliğinden çıkarıyor. Kendi yorumunu katmasının yanı sıra güzelliğinizi ön plana çıkaran minin ayrıntılar kullanmaktan da çekinmiyor.

 

Markamızın X’one koleksiyonu, S,M, L ve XL yani 36, 38, 40 ve 42 beden fit kadınların her ortamda giyebileceği, her tarzı yansıtan ve kolay adapte olabilen çok özel parçalardan oluşuyor. Genel olarak pamuk gibi doğal materyaller kullanılarak ya da modal ve viskon gibi selülozik kökenli özel geliştirilmiş mataryellerden yararlanılarak oluşturulan kumaş tercihi ile cilt sağlığınızı ve konforunuzu da sonuna dek düşünüyor. Vücudunuza tam oturan kaliteli kalıpları ve kusursuz işçiliğiyle uygun fiyatlara vazgeçilmez parçalara ulaşmanızı hedefliyor.

 

 

X’one Koleksiyonunu Nerelerde Kullanabilirsiniz?

 

X’one koleksiyonu genel olarak şehirli kadının tüm ihtiyaçlarına cevap oluşturabilecek, modern, sade fakat son derece şık çizgilerle donatılmasına dikkat edilerek tasarlanıyor. Fit vücut tipine sahip olan kadınların iş yaşamı, gezme, arkadaş buluşmaları ve eğlence gibi farklı ihtiyaçlarında başvurabileceği özel koleksiyon kadın elbise modelleri ile oldukça dikkati çekiyor. Elbise modelleri arasından özellikle spor/klasik tarz için hoş parçalar bulabilir; mini ve midi boylar, farklı dekolteler ve desenlerle tarzınıza ve size en yakışan modelleri tercih edebilirsiniz. Eşofman modelleri arasında yer alan pamuklu kumaşlar size oldukça geniş bir yelpazede seçme fırsatı sunuyor.T-shirt modellerini dilerseniz günlük kullanım için dilerseniz spor yaparken kullanabilir, pantolon görünümlü tayt ve spor tayt modelleri sayesinde birbirinden hoş kombinlere imza atabilirsiniz.

 

Her geçen gün yenilenen ve genişleyen ürün gamımızı ve kampanyalarımızı yakından takip edebilmek için sizde e-bültenimize abone olabilir, modayı yakalamanın en kolay ve ekonomik yoluna ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz, eskimeyen, konforunuzu ön plana çıkaran tasarımlarımıza göz atmak için sitemizde küçük bir tura çıkabilir, farklı renk ve desenlerle zenginleştirilmiş parçaları uygun fiyatlardan alabilmenin, tam bir stil kadını olabilmenin keyfine erişebilirsiniz.