Triko

Moda sektörünün nabzını yakından tutan markamız; kadın moda ve trendlerini birebir uygulamak yerine özgün yorumunu katıyor. Genelde sadeliği ön plana çıkaran hoş tasarımları ile modanın belirli beden tipine sahip olan kadınların özerkliğinden çıkarıyor, fazla kiloları olan kadınların da içinde kendilerini güzel hissedebilecekleri, kaliteli ve şık tasarımlara imza atıyor. Kattığı özgün yorum, kaliteli malzeme kullanımı ve işçiliği ile uzun yıllar kullanabileceğiniz, eskimeyen hoş kıyafetlere uygun fiyatlara ulaşmanızı amaçlıyor. Triko modellerimiz anlaşmalı mağazalarımızda ve sitemizde sizleri bekliyor.

 

Size En Yakışan Triko Modelleri So Sugar'da

 

2014 yılında hizmet vermeye başlayan oldukça genç bir marka olmasına rağmen So-Sugar kısa zaman içerisinde kadın giyim markaları arasından sıyrılmayı başardı. Özellikle büyük beden kıyafetlerdeki seçenek darlığını gözlemlediği ve rahatlık, kalite ve şıklık üçlüsünün hiçbirinden ödün vermediği için Türk kadınlarının kısa zamanda gözdesi oldu. Fazla kiloları sebebiyle tarzını yansıtan, kendisine ayak uyduran ve her zaman konforu sunan bir kıyafet arayışındaysanız So-Sugar’ın geniş ürün yelpazesine göz atmakla işe başlayabilirsiniz.

 

Gerek normal beden gerekse büyük beden sıcacık yumuşacık triko elbise, hırka, kazak, panço modelleri sizler için üreten markamız günlük kullanıma uygun parçaların yanı sıra işyerinde, okulda, eğlencede ve gece kullanabileceğiniz onlarca farklı modeli beğenilerinize sunuyor. Yaşınız ve tarzınız her ne olursa olsun ona uygun ya da uyum sağlayabilecek birçok parça bulabilir, düşük bütçelerle kusursuz giyinmenin tadına varabilirsiniz.

 

Dolabınızda yıllar boyu tasarımı ile olduğu kadar bütünlüğüyle de eskimeyecek onlarca triko kıyafeti hemen görüntüleyebilir, yün ve pamuk ağırlıklı kaliteli örgü seçimleri ile rahatlığının keyfini sürebilir, üzerinizden hiçbir zaman çıkarmak istemeyeceğiniz, kendinizi mutlu ve huzurlu hissedeceğiniz tasarımları satın alabilirsiniz. Sürekli güncellenen ürün koleksiyonumuzu takip etmek için e-bültenimize kayıt olmayı unutmayın.