x'two

Markamız; kadının her yaşının ve her beden ölçünün ayrı bir güzelliği olduğu savunuyor. Bu sebeple ayrı koleksiyonlarla farklı beden tipindeki kadınların ihtiyaçlarını tam olarak gideriyor. X’two koleksiyonun da 42,44,46,48,50 beden aralığıyla, kilo fazlalığı bulunan kadınların günlük, iş ve eğlence amaçlı giyimleri için hoş alternatifler yaratıyor.

 

Büyük beden giyim söz konusu olduğunda kadın moda ve trendlerini atlayan markaların aksine modanın nabzını yakından takip ediyor. Özellikle yazlık ve baharlık tasarımlara imza atan So-Sugar; kumaşlarını hava alabilen, teri emen ve serin hissetmenize yardımcı olarak kaliteli materyallerden yana seçiyor. İçinde kendinizi mutlu, huzurlu ve rahat hissedebileceğiniz, şık ve tarz görünen, uzun yıllar kullanabileceğiniz kalite ve tasarımdaki ürünleri uygun fiyatlardan sunuyor. Özellikle genç büyük beden kadınların bulamadığı modern çizgi ve desenlere yer veriyor, her yaşın ayrı bir güzelliği olduğunu vurguluyor.

 

X’two Koleksiyonu Benim İçin Mi?

 

Eğer yoğun geçen, hareketli bir hayatınız varsa, pratik çözümler arıyor ve 42,44,46,48,50 bedenseniz kesinlikle bu koleksiyonumuza bir göz atmalısınız. Birçok farklı tarzda sunduğumuz büyük beden elbise modelleri ile dilerseniz işe, okula ya da arkadaşlarınızla buluşmaya gidebilir ya da gösterişli birkaç takı ile birlikte kullanarak gece dışarıya çıkmak için kullanabilirsiniz. Çok sayıda mini ve midi modeli bir arada topladığımız elbise modelleri zarif görünümlerinin yanı sıra sunduğu yüksek konforuyla vazgeçilmezleriniz arasında yer alabilir. Kalçayı ön plana çıkarmayan modelleri sayesinde göbek kısmında yer alan fazlalıklarınızı zarif bir şekilde kamufle edebilir, tayt ve pantolon görünmlü tayt modelleri ile birlikte kullanarak tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

 

Tercih ettiğimiz kumaş ve kesimler hareketlerinizi kısıtlamak yerine size daha fazla hareket alanı kazandırıyor. Cildinizin serin kalmasına yardımcı olduğu gibi oluşan teri de anında emerek yapmış olduğunuz aktiviteye odaklanmanıza da yardımcı oluyor. Siz de en şık elbiseler başta olmak üzere size, güzelliğinize ve yaşam tarzınıza yakışacak birçok kıyafeti So-Sugar’da bulabilir, hemen sipariş ederek uygun fiyata kaliteyi satın alabilirsiniz.